Open Photo Point:

Prvá spoluautorská výstava Katky, Suzy (Fotodizajn Zuzana) a Jána v spolupráci s Tanečným štúdiom Adriany Vrbovej

Tešíme sa, že Vám môžeme oznámiť termín vernisáže našej prvej spoločnej spoluautorskej výstavy fotoklubu Open Photo Point!

Výstava je výsledkom tvorivej spolupráce trvajúcej rok tvorby fotografií v spolupráci s TSAV, na ktorej sa podieľali traja autori – Katka, Suzy a Ján. Spolupracovali s renomovaným Tanečným štúdiom Adriany Vrbovej a zachytili v objektíve rôzne udalosti a momenty z tanecneho štúdia, ďakujeme za spoločné chvíle s tanečníkmi TSAV a v neposlednom rade za skvelú atmosféru počas našich tvorivých stretnutí. Výsledkom našej spolupráce je aj výstava v minigalérii Open Photo Pointu, ktorú sme mohli zrealizovať vďaka podpore našej Katky v priestoroch kavierne KAMA Obývačky na Alžbetinej 14 vo dvore. Ďakujeme za príležitosť.

Vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 29. septembra 2023 o 18:00.

S radosťou Vás pozývame na túto slávnostnú príležitosť, kde budete mať možnosť zhliadnuť výslednú tvorbu a stretnúť sa s tanečníkmi a autormi.

Samotná výstava bude trvať od 30. septembra 2023 do 30. októbra 2023. Počas tejto doby budete mať možnosť prejsť si výstavný priestor miniglaérie OPP v priestore Kama obývačky, dať si kávu, čaj, pozrieť si diela, ktoré odzrkadľujú talent a vášeň tanečníkov a schopnosť autorov fotografií zachytiť tanec. Každá fotografia v sebe nesie emócie, príbeh a originalitu, čím vytvára jedinečnú atmosféru.

Táto výstava je zároveň prvou spoluautorskou výstavou Katky, Suzy a Jána – členov fotoklubu Open Photo Point. Je to pre nás významný míľnik a výsledok tvrdej práce a vášne pre fotografiu. Veríme, že sa vám naša tvorba zapáči a že sa budete tešiť spolu s nami.

Radi by sme sa touto cestou poďakovali Tanečnému štúdiu Adriany Vrbovej za ich úžasnú spoluprácu, rovnako KAMA obývačke za skvelú atmosféru počas výberu fotografií, prípravy vernisáže. Taktiež by sme chceli poďakovať našim priateľom a partnerom klubu za ich podporu a dôveru. A samozrejme, veľká vďaka patrí našim blízkym, ktorí nám umožnili realizovať si náš obľúbený koníček.

Srdečne vás všetkých pozývame na vernisáž a na výstavu, kde budete mať možnosť objaviť krásu tanečného umenia skrz objektív fotografov.

Ďakujeme.